Novinky

Nič uniklo z telefónu 3: Skopírovali iPhone 16 skôr, ako vôbec existuje?

0 0

Kredit: Damien Wilde / Úrad pre Android
  • Nič CEO tweetoval fotografie o aktualizáciách prichádzajúcich do Nothing OS, ale telefón na obrázkoch mal štvrté tlačidlo.
  • Toto štvrté tlačidlo nebolo nikdy predtým videné na telefóne Nothing, čo naznačuje, že by to mohol byť nadchádzajúci telefón Nothing Phone 3.
  • Hovorí sa, že aj séria iPhone 16 od Apple prichádza s novým tlačidlom „Akcia“.

Už je to takmer rok, čo spoločnosť Nothing uviedla na trh Nothing Phone 2, takže samozrejme čoskoro očakávame novinky o telefóne Nothing Phone 3. Generálny riaditeľ spoločnosti Nothing Carl Pei nedávno na Twitteri zverejnil sériu fotografií zobrazujúcich aktualizácie používateľského rozhrania systému Nothing. Zatiaľ čo softvérové ​​zmeny boli zaujímavé samy osebe, ľudia na BGR rýchlo zistili, že telefón zobrazený na Peiových fotografiách by mohol byť telefón Nothing Phone 3.

Telefón 1, telefón 2 a novší telefón 2a majú tri tlačidlá – dve kolískové ovládače hlasitosti na ľavej strane a tlačidlo napájania na pravej strane. Telefón na Peiových fotografiách má však jednoznačne ďalšie tlačidlo na pravej strane, umiestnené tesne pod tlačidlom napájania.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/nothing-phone-3-leak-3445898/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.