Novinky

Ponuka reklamy

Reklamné články

Reklamný článok na portáli spravyabc.eu zverejnený v rubrike Komerčné informácie. Cena za zverejnenie na webe je 90 eur. Článok je trvalo zaradený medzi ostatnými textami s označením „Inzercia“. Každý článok môže mať maximálne 3600 znakov s medzerami, prípadne odkaz na jedno video. Úvodná fotografia článku je vyžadovaná vo formáte na šírku (pomer strán nie je problém). Články v rámci propagácie zverejňujeme aj na sociálnej sieti Facebook, kde má spravyabc.eu viac ako 2000 sledovateľov. V prípade záujmu o dlhodobejšiu reklamu vieme ponúknuť individuálne ceny.

Banner

Uverejním na spravodajskom portály spravyabc.eu reklamný banner (banner) Návštevnosť webu sa pohybuje v rozmedzí 500-600 unikátnych návštevníkov za deň. Návšteva webu neustále rastie .
Možnosti umiestnenia:
grafický banner na každej stránke na boku webu
grafický banner na hlavnej stránke bok webu pod menu

 

 

viac info: rk@webrok.sk

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.