Novinky

Sú toto prvé reálne obrázky Pixel 9 Pro?

0 0

Kredit: Rozetked
  • Zdá sa, že Google Pixel 9 Pro unikol do skutočných obrázkov.
  • Na fotografiách môžeme vidieť, ako sa zariadenie porovnáva s iPhone 14 Pro Max.
  • Rozdiel vo veľkosti a nastavenie trojitého zadného fotoaparátu naznačujú, že telefón na obrázku je Pixel 9 Pro a nie Pixel 9 alebo Pixel 9 Pro XL.

Očakáva sa, že Google uvedie sériu Pixel 9 koncom tohto roka a sme nadšení, že v zostave uvidíme tri telefóny, ako naznačovali úniky. Hovorí sa, že Google ide na stratégiu iPhone s vanilkovým Pixelom 9, výkonnejším Pixel 9 Pro, ale v menšom prevedení a Pixel 9 Pro XL, ktorý preberá úlohu veľkej vlajkovej lode. Videli sme uniknuté rendery týchto troch zariadení a teraz máme prvé reálne obrázky Pixel 9 Pro.

Ruská webová stránka Rozetked anonymne dostal skutočné fotografie toho, čo vyzerá ako Pixel 9 Pro (h/t Google News (neoficiálny) telegramový kanál). Telefón nie je v pôvodnom stave, pretože vidíme niečo, čo vyzerá ako veľká pavučina prasklín v ľavej hornej časti telefónu (pri pohľade zozadu), ktorá je držaná spolu s nejakou páskou. Obrázky však stále poskytujú dobrý pohľad na telefón.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/google-pixel-9-pro-real-life-leaked-images-3435683/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.