Novinky

Plus iPhone by mohol byť stále menší

0 0

Kredit: Aamir Siddiqui / Android Authority
  • iPhone 17 Plus môže mať menšiu veľkosť displeja v porovnaní s jeho predchodcami.
  • Séria iPhone 16 pravdepodobne prinesie aj zmeny veľkosti displeja pre modely Pro.

Séria iPhone 16 je ešte niekoľko mesiacov preč, ale už možno dostávame prvé rady o plánoch spoločnosti Apple pre telefóny iPhone 2025. Podľa predstaviteľa priemyslu Ross YoungiPhone 17 Plus môže mať menšiu veľkosť displeja v porovnaní so svojimi predchodcami.

V súčasnosti má séria iPhone 15 iPhone 15 so 6,1-palcovým displejom, iPhone 15 Plus s uhlopriečkou 6,7 palca a oba modely Pro s uhlopriečkou 6,1 a 6,7 ​​palca. Youngova predpoveď, aj keď je v presných meraniach nejasná, naznačuje, že veľkosť obrazovky na iPhone 17 Plus môže spadať niekde medzi štandardný iPhone 17 / iPhone 17 Pro a iPhone 17 Pro Max najvyššej úrovne.Zdroj: https://www.androidauthority.com/iphone-17-plus-display-3435089/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.