Novinky

Naše obľúbené bezdrôtové slúchadlá Sony sú v predaji za rekordne nízku cenu

0 0

Ak ste si obzerali slúchadlá, ale odradila vás vysoká cena, teraz je ten správny čas vybrať si súpravu. Prémiové slúchadlá, zvyčajne 300 dolárov, majú na Amazone rekordne nízku cenu 230 dolárov, čím ušetríte 70 dolárov. Táto akcia platí len pre slúchadlá v čiernej farbe. Slúchadlá Sony WF-1000XM5 boli uvedené na trh v lete 2023 a priniesli veľké inovácie oproti predchádzajúcemu modelu. Môžu sa pochváliť najlepším potlačením hluku a kvalitou hovorov zo série slúchadiel Sony a majú vstavanú podporu Alexa.

Sony

Slúchadlá Sony WF-1000XM5 sú naším najlepším výberom pre tento rok. Sú pohodlnejšie ako WF-1000XM4s, sú o 25 percent menšie a o 20 percent ľahšie, aby lepšie sedeli. Nabíjacie puzdro je tiež kompaktnejšie ako jeho predchodca. Pokiaľ ide o kvalitu zvuku, ďalej vylepšujú už tak pôsobivé schopnosti radu 1000X. Reproduktory sú o niečo väčšie ako u predchádzajúceho modelu a ich meniče Dynamic Driver X zabezpečujú bohatý, čistý zvuk a basovejšie tóny. Sony WF-1000XM5 dosiahol v minulom roku 87 bodov.

Slúchadlá ponúkajú adaptívne ovládanie zvuku, ktoré automaticky upraví vaše nastavenia potlačenia hluku tak, aby čo najlepšie vyhovovalo prostrediu, v ktorom sa nachádzate, alebo činnosti, ktorú vykonávate. Ak pracujete z domu, možno budete chcieť zapnúť aktívne potlačenie hluku, ale keď si idete zabehať, prepnite do režimu priehľadnosti. Pre túto funkciu budete musieť povoliť lokalizačné služby pomocou aplikácie Sony Headphones Connect.

Aplikácia umožňuje aj iné typy prispôsobenia, napríklad zmenu ovládacích prvkov priradených k dotykovým senzorom na slúchadlách. Slúchadlá WF-1000XM5 od Sony podporujú aj viacbodové pripojenie Bluetooth, čo znamená, že ich môžete spárovať s dvoma zariadeniami súčasne. K dispozícii je režim Speak-to-Chat, ktorý pozastaví zvuk, keď zistí, že ste začali konverzáciu, a ekvalizér v aplikácii, kde môžete upraviť nastavenia zvuku.

Sledujte @EngadgetDeals na Twitteri a prihláste sa na odber bulletinu Engadget Deals pre najnovšie technologické ponuky a rady pri nákupe.Zdroj: https://www.engadget.com/our-favorite-sony-wireless-earbuds-are-on-sale-for-a-record-low-price-145310563.html?src=rss

Obrázok: www.engadget.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.