Novinky

Žena zázračne prežila úder blesku: „Celá som žiarila“

0 0

Angie Layton (45) z Amesbury, Wiltshire, Anglicko, bola večer 28. marca 2024 doma a pripravovala večeru v kuchyni.

V určitom okamihu sa rukou dotkla mixéra a druhou držala kovový cedník a zrazu došlo k silnému výbuchu, uvádza správa dailymail.co.uk.

„Doslova som mal pocit, akoby celá moja kuchyňa vzplanula a prešla cezo mňa. Moje dievčatá boli v obývačke a povedali, že sa pozreli do kuchyne a celé moje telo bolo v plameňoch. Bolo to naozaj strašidelné.”

Verí sa, že to bol úder blesku a v tom momente mala Layton pocit, akoby „narazila do steny rýchlosťou 100 míľ za hodinu“.

“Bolo to ako skutočná veľká rana, obrovský šok. A potom ma 3-4 hodiny brnelo celé telo. Akoby sa každý nerv v mojom tele zbláznil.

“Vyšetrili ma záchranári a povedali, že o tom povedia ostatným, pretože nič podobné ešte nevideli.”

Záchranári jej urobili EKG a zistili, že jej srdce je v poriadku. Potom povedali, že pokiaľ sa bude Layton cítiť dobre, do nemocnice ju neprevezú. A ona sama sa cítila takmer „v pohode“. Až na to, že ju celú noc silno bolela hlava.

Jej dcéry vo veku 19 a 23 rokov uviedli, že videli svoju matku stáť v kuchyni v „úplnom šoku“ a že jej telo akoby žiarilo.

Úder blesku, ktorý zasiahol Laytonovú, pretrhol jej dom, vnikol do antény na streche a následne spôsobil požiar v kuchyni.

A potom blesk nejako (možno cez drôty) „preskočil“ k susedovmu domu a aj tam vypukol požiar. Našťastie oba domy neboli vážne poškodené.

„Bolelo ma celé telo, cítil som sa, akoby som bol na veľkom tréningu. Bolel ma každý sval a kosť v tele.“

“Vtedy som mal pocit, že na mňa niekto dával pozor,” hovorí Layton a naznačuje, že to bol anjel strážny, ktorý ju chránil pred horšími následkami.

Originál článok: https://anomalien.com/woman-miraculously-survived-a-lightning-strike-i-was-all-glowing/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.