Novinky

WhatsApp zvýši súkromie a aktualizácie stavu uzamknutých rozhovorov o nové funkcie

0 0

Kredit: Hadlee Simons / Android Authority
  • WhatsApp pracuje na rozšírení funkcie uzamknutých rozhovorov na prepojené zariadenia.
  • WhatsApp tiež testuje možnosť súkromne spomenúť konkrétne kontakty vo vašich aktualizáciách stavu.

WhatsApp, široko používaná platforma na odosielanie správ, sa pripravuje na spustenie niektorých významných aktualizácií určených na optimalizáciu súkromia a zapojenia používateľov. WaBetaInfo objavil tieto funkcie v nedávnych beta verziách aplikácie.

Po prvé, WhatsApp pracuje na zvyšovaní súkromia chatu tým, že prináša funkciu uzamknutých chatov na prepojené zariadenia. Táto funkcia bola zaznamenaná v aktualizácii WhatsApp Beta pre Android 2.24.8.4, ktorá je dostupná v obchode Google Play.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/whatsapp-new-features-2-3430597/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.