Novinky

Obyvatelia Arizony nahrávajú video „mimozemského“ modrého UFO

0 0

Neskoro večer 28. marca 2024 nad Scottsdale v štáte Arizona v USA niekoľko svedkov uviedlo, že pozorovali neidentifikovaný objekt v tvare oblúka vyžarujúci neónovo modrú žiaru.

Aktuálne boli online zdieľané dve videá zachytávajúce objekt (pozri nižšie).

Za zmienku stojí blízkosť tohto pozorovania UFO k miestnemu letisku. Obyvatelia oboznámení s oblasťou spomínajú časté pozorovania rôznych lietadiel, no žiadne sa nepodobalo na zvláštny objekt pozorovaný pri tejto príležitosti.

Niektorí špekulujú, že UFO mohlo mať tvar disku a zdanlivo balansovalo „na svojom okraji“ s modrými svetlami prechádzajúcimi po jeho obvode.

Jeden očitý svedok pri prechádzke so psom opísal predmet pripomínajúci „modré lano zavesené na oblohe“. Pozorovali ho nehybne asi tridsať minút, prerušovane pulzovalo modré svetlo v niečom, čo vyzeralo ako hypnotizujúci displej.

Nakoniec objekt začal pomaly klesať, než náhle zmizol a nezanechal žiadne stopy. Bohužiaľ, tento konkrétny moment nebol zachytený na videu.

Ďalší pozorovateľ tvrdil, že nadmorská výška objektu presahuje výšku typických lietadiel, ktoré vzlietajú alebo pristávajú, čo ho ďalej odlišuje od bežných lietadiel.

Záhadná povaha tohto pozorovania vyvolala medzi miestnymi zvedavosť a diskusiu, čo podnietilo ďalšie skúmanie jeho pôvodu a povahy.Originál článok: https://anomalien.com/residents-of-arizona-record-video-of-alien-blue-ufo/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.