Novinky

Aktualizácia Nothing Phone 2 prináša najnovšiu bezpečnostnú opravu a sklamanie

0 0

Kredit: Damien Wilde / Úrad pre Android
  • Nič nevytlačilo novú aktualizáciu pre telefón 2.
  • Aktualizácia pridáva možnosť aplikovať sadu ikon Nothing iba na domovskú obrazovku.
  • Súčasťou aktualizácie je aj aprílová bezpečnostná záplata Androidu.

Nothing Phone 2a si od svojho uvedenia na trh získal veľkú pozornosť a v priebehu jedného mesiaca dostal tri aktualizácie. Aj keď je pekné vidieť, že spoločnosť poskytuje svojmu najnovšiemu telefónu podporu, ktorú si zaslúži, nie je prekvapujúce, že niektorí majitelia telefónu 2 sa cítia trochu vynechaní. Značka teraz vydáva aktualizáciu pre telefón 2, ale zdá sa, že táto aktualizácia zanecháva používateľov, ktorí chcú viac.

Na X (predtým Twitter), Nič oznámil začala vydávať Nothing OS 2.5.3 pre telefón 2. Aktualizácia prináša niekoľko vylepšení výkonu, pridáva novú možnosť a prináša aprílovú bezpečnostnú opravu Androidu. Celý changelog si môžete pozrieť nižšie.Zdroj: https://www.androidauthority.com/nothing-phone-2-april-security-patch-3430490/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.