Novinky

Aprílové tituly Xbox Game Pass zahŕňajú Lego 2K Drive, Shadow of the Tomb Raider a Harold Halibut.

0 0

Aprílové novinky Xbox Game Pass vám poskytnú Lego racing, Laru Croft a Lil Gator. Predplatitelia môžu hrať ako Mario Kart Lego 2K Drive začína v stredu, trilógia-balenie Shadow of the Tomb Raider 11. apríla a pôvabná stop-motion adventúra Harold Halibut dňa 16. apríla.

Lego 2K Drive, ktorý bol uvedený na trh v máji 2023, umožňuje vývojárovi Vision Concepts (známemu zo série NBA 2K a WWE 2K) prevziať opraty Travelers' Tales a vytvoriť svoju prvú Lego hru. Rýchlo nás zaujali jeho očarujúce premeny vozidiel a nepredvídateľná zábava v hre, ktorá rovnako čerpá z Mario Kart a Forza Horizon 5.

Naše výčitky (žiadny rýchly spôsob reštartovania pretekov a podozrivé šťuchnutie smerom k mikrotransakciám) budú ľahšie viditeľné, keď si ich budete môcť stiahnuť zadarmo s predplatným Game Pass. Lego 2K Drive bude pre členov Game Pass k dispozícii 3. apríla pre cloudové konzoly a konzoly Xbox.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition uzatvára pôvodný príbeh trilógie Survivor od Lary Croft, ktorý reštartoval sériu ako filmový epos v štýle Uncharted. Pomôžte Croft prechádzať džungľami, jaskyňami a ruinami (s hrobkami!), keď bojuje s tajomnou a všemocnou organizáciou Trinity a dokončuje svoju premenu na postavu, ktorú poznajú a milujú z predchádzajúcich iterácií. Zahrať si ju môžete 11. apríla na cloude, konzolách Xbox a PC.

Ešte z hry Harold Halibut.  Protagonista, neudržiavaný v špinavej bielej košeli a nohaviciach, stojí v pohľade z profilu v špinavej a upchatej miestnosti v podmorskej vesmírnej lodi.

Slow Bros.

Harold Halibut je svojrázna adventúra vytvorená v duchu starej školy hier Sierra alebo LucasArts – s jedinečným vizuálnym nádychom. Harold pracuje ako laboratórny asistent v potopenej vesmírnej lodi uväznenej pod vodou 250 rokov po úteku zo Zeme odsúdenej na zánik. Ale stop-motion digitálna animácia hry kradne show a vhodne ilustruje podmanivo ponurú sci-fi premisu príbehu.

Vývojár Slow Bros vytvoril ručne vyrobené postavy, prostredia a objekty, ktoré boli naskenované a digitálne animované, čo viedlo k výraznému motívu starej školy. Harold Halibut bude k dispozícii 16. apríla na cloude, PC a Xbox Series X/S.

V apríli sú pre členov Game Pass k dispozícii aj akčné hádanky, ktoré spomaľujú čas Superhot: Mind Control Delete (dostupné v utorok pre cloud, konzolu a PC), nevinne rodinnú adventúru v otvorenom svete Hra Lil Gator (4. apríl: cloud / konzola / PC), EA Sports PGA Tour (4. apríla: cloud / PC / Xbox Series X/S) a neskutočná detektívna hra Kona (9. apríla: cloud / konzola).

Xbox Game Pass tento mesiac opúšťame Zbierka Amnesia, Amnézia: Znovuzrodenie, Späť 4 Krv, Fantómová priepasť, Výskum a zničenie a Soma. Dostupné sú do 15. apríla.

Zdroj: https://www.engadget.com/xboxs-april-game-pass-titles-include-lego-2k-drive-shadow-of-the-tomb-raider-and-harold-halibut-165331429.html?src=rss

Obrázok: www.engadget.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.