Novinky

Materská loď UFO v tvare cigary vznášajúca sa nad Talianskom

0 0

18. februára 2024 bol nad talianskym mestom Lucca v regióne Toskánsko natočený neidentifikovaný objekt (pozri video nižšie), ktorý vyzeral ako veľká biela palica na oblohe.

V ufológii sa takéto UFO najčastejšie nazývajú v tvare cigary a verí sa, že tieto lode sú materské lode, teda veľké lietajúce základne s posádkou.

Toto video, zverejnené v skupine UFO na Facebooku, vzbudilo veľký záujem medzi nadšencami aj skeptíkmi UFO.

Po prvé, pretože také veľké UFO bolo fotografované počas dňa (veľmi zriedkavý jav), a po druhé, nie je to len štandardná „cigara“, ale s niektorými neobvyklými čiernymi krúžkami na oboch okrajoch.

Zdá sa, že objekt sa jednoducho nehybne vznášal na oblohe, ale nie je známe, ako dlho tam zostal.

Nevyzerá ako vzducholoď, dron alebo iný typ známeho lietadla. Bohužiaľ nie je jasné, či je toto video pravé alebo falošné.

Originál článok: https://anomalien.com/cigar-shaped-ufo-mothership-hovering-over-italy/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.