Novinky

Medzi najnovšie bezplatné hry PS Plus patria Resident Evil 3, Midnight Suns a NBA 2K24

0 0

V stredu spoločnosť Sony predstavila najnovší katalóg hier pre predplatiteľov PlayStation Plus Extra a Premium. Najnovšia séria titulov zahŕňa Remake Resident Evil 3, Marvel's Midnight Suns a NBA 2K24 (okrem iných). Hry si môžete zahrať zadarmo od utorka 19. marca.

Capcom Remake Resident Evil 3 (PS5 / PS4) dorazila začiatkom roka 2020. Hráte za Jill Valentine a snažíte sa uniknúť z Raccoon City napadnutého vírusmi a zaplaveného zombie. medzitým Marvel's Midnight Suns (PS5 / PS4) je taktické RPG zasadené do „temnejšej strany Marvel Universe“. Medzi hrateľné postavy patria Iron Man, Spider-Man, Wolverine, Captain America, Doctor Strange, Hulk, Deadpool a Captain Marvel.

Propagačná snímka obrazovky z NBA 2K24, na ktorej je nováčik Spurs Victor Wembanyama driblujúci s loptou po ihrisku.  Vidno za ním štadión plný fanúšikov.

Nastúpil nováčik Spurs Victor Wembanyama NBA 2K24 (2K Sports / Take-Two Interactive)

Môžete si tiež nárokovať NBA 2K24 Kobe Bryant Edition (PS5 / PS4). Najaktuálnejšia verzia dlhotrvajúcej basketbalovej franšízy 2K má aktualizované súpisky a historické tímy spolu s režimom „Mamba Moments“, ktorý oživuje niektoré z najpamätnejších vrcholov kariéry člena Siene slávy Lakers.

Lego DC Supervillains (iba pre PS4) je hra z roku 2018, ktorá preberá prapodivnú zábavu pre celú rodinu z franšízy Lego a mení scenár – umožňuje vám hrať sa za zloduchov. Môžete ovládať darebákov ako Joker, Harley Quinn, Lex Luthor, Catwoman, Two-Face a Penguin.

Medzi ďalšie nárokovateľné tituly patrí ťahová hra na smrť Miska krvi 3 (PS5, PS4), hlavolam Mystic Pillars: Remastered (PS5), RPG s bočným rolovaním Super Neptún (PS4) a akčné RPG Dragon Ball Z: Kakarot (PS5). Medzi klasiky, ktoré sa objavia tento mesiac, patrí Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy (PS4), Jak a Daxter: Stratená hranica (PS5, PS4), Cool stravníci (PS5, PS4), Gods Eater Burst (PS5, PS4) a JoJos Bizarre Adventure: All-Star Battle R.

Zdroj: https://www.engadget.com/ps-plus-latest-free-games-include-resident-evil-3-midnight-suns-and-nba-2k24-181904818.html?src=rss

Obrázok: www.engadget.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.