Novinky

Demolácia mosta si vyžiada celkovú uzávierku diaľnice D1 medzi bratislavskými Vajnorami a križovatkou Triblavina

0 0

2024-03-13 19:09:46 – (SITA.sk)

Nová fáza na stavbe rozšírenia úseku diaľnice D1 Bratislava – Triblavina a vybudovania jej križovatky s D4 na obchvate hlavného mesta odštartuje tento víkend. Nastáva tak zásadný posun v podobe výstavby nových náhradných vetiev.

Uzatvorený približne 4,5 kilometrový úsek

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) v stredu informovala, že ďalším výrazným krokom je odstránenie uzatvoreného mosta ponad D1, ktorý spája Ivanku pri Dunaji s Čiernou Vodou.

V sobotu 16. marca o 22:00 začnú s jeho plánovanou demoláciou, tieto práce chcú skončiť v nedeľu 17. marca o 12:00. Demolácia mosta si vyžiada celkovú uzávierku…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/demolacia-mosta-si-vyziada-celkovu-uzavierku-dialnice-d1-medzi-bratislavskymi-vajnorami-a-krizovatkou-triblavina/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.