Novinky

V Litve vyzbierali milióny eur na výstroj pre ukrajinských vojakov

0 0

2024-02-25 18:29:39 – (SITA.sk)

Viac ako tisíc súprav pre ukrajinských vojakov kúpia zo zbierky litovskej iniciatívy Radarom!, ktorá na nákup vybavenia vyzbierala 8,288 milióna eur.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Výšku vyzbieranej sumy oznámili po charitatívnom koncerte v sobotu večer. Informuje o tom web Ukrajinská pravda, ktorý cituje litovského verejnoprávneho vysielateľa LRT.

Každú súpravu v hodnote 7 500 eur tvorí prístroj na nočné videnie, laserový zameriavač a individuálny protidronový systém.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-litve-vyzbierali-miliony-eur-na-vystroj-pre-ukrajinskych-vojakov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.