Novinky

Nový vlajkový herný telefón je na ceste (ale mali by ste si robiť nádeje?)

0 0

Kredit: Dodáva spoločnosť Infinix
  • Infinix na MWC 2024 ukázal nový chladiaci systém pre herné telefóny.
  • Tento systém obsahuje čipset Dimensity 9300 spojený s chladiacim ventilátorom a ďalšími.
  • Infinix tiež hovorí, že koncom tohto roka uvedie na trh novú vlajkovú loď herných telefónov, ale nezadržiavajte dych kvôli čipu Dimensity a chladiacemu ventilátoru.

Čínsky výrobca Infinix existuje už viac ako desať rokov a je známy najmä svojimi telefónmi strednej triedy. Teraz spoločnosť potvrdila plány na uvedenie herného telefónu.

Infinix odhalil na MWC 2024 takzvaný chladiaci systém CoolMax pre herné telefóny. Ten spája procesor MediaTek Dimensity 9300 na úrovni vlajkovej lode s chladiacim systémom, ktorý zahŕňa chladiaci ventilátor a termoelektrické chladenie.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/infinix-coolmax-gaming-phone-3419084/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.