Novinky

Napľuli do tváre obetiam znásilnenia a teraz uznali svoju hlúpu chybu pri premlčacích lehotách, kritizuje Šimečka Ficovu vládu (video)

0 0

2024-02-22 10:59:28 – (SITA.sk)

Vláda Roberta Fica (Smer-SD) vo štvrtok uznala svoju hlúpu, necitlivú a krutú chybu, ktorú urobila tým, že skrátila premlčacie lehoty pri znásilnení. Povedal to líder Progresívneho Slovenska (PS) Michal Šimečka.

Poukázal na to, že poslankyne hnutia koalíciu na problematickosť tejto zmeny upozorňovali v parlamente, koalícia sa však tvárila, že to nie je žiadny problém.

Amatérska chyba

„Napľuli do tváre obetiam znásilnenia a sexuálneho násilia a teraz sa to snažia hasiť možno aj preto, že to môže ohroziť kandidatúru Petra Pellegriniho na post prezidenta. Toto má byť tá skúsená vláda? Toto je tak obrovský prešľap a amatérska chyba, aj politická, pre mňa je to uznanie ich vlastnej neschopnosti,“ povedal Šimečka.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/napluli-do-tvare-obetiam-znasilnenia-a-teraz-uznali-svoju-hlupu-chybu-pri-premlcacich-lehotach-kritizuje-simecka-ficovu-vladu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.