Novinky

Medvedev by mal vyhľadať psychologickú pomoc, reaguje Brusel na jeho vyjadrenia o Ukrajine

0 0

2024-02-22 15:53:51 – (SITA.sk)

Podpredseda ruskej Bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev by podľa slovenského hovorcu Európskej komisie (EK) pre zahraničnopolitické otázky Petra Stana mal vyhľadať psychologickú pomoc.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Na otázku, či môže reagovať na to, že Medvedev zopakoval ruské nároky na Kyjev a Odesu, Stano odpovedal, že nevidí dôvod komentovať tieto vyjadrenia, ale Medvedevovi odporučil, aby navštívil psychológa.

Jediné, čo sa k tomu dá povedať, je odporučiť konzultácie a pomoc špecialistu,“ povedal hovorca EK. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Stano dodal, že vzhľadom na miliardy dolárov, ktoré Rusko vynakladá na vojnu…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/medvedev-by-mal-vyhladat-psychologicku-pomoc-reaguje-brusel-na-jeho-vyjadrenia-o-ukrajine/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.