Novinky

Ruská armáda po obsadení Avdijivky útočí západným smerom na obec Lastočkyne

0 0

2024-02-20 19:42:45 – (SITA.sk)

Ruská armáda po obsadení mesta Avdijivka v Doneckej oblasti na východe Ukrajiny podniká útoky v smere na obec Lastočkyne, ktorá leží západne od Avdijivky.

Zástupca veliteľa ukrajinskej 3. útočnej brigády Maksym Žorin v utorok na komunikačnej platforme Telegram napísal, že Rusi majú v oblasti dostatok síl na začatie ofenzívy. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Na fronte pri Avdijivke má nepriateľ dostatok prostriedkov na postup… Boje sú intenzívne, ale nie také prudké, ako boli v meste. Hlavným terčom pre Rusov je v súčasnosti obec Lastočkyne,“ povedal Žorin.

Stiahnutie ukrajinských…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ruska-armada-po-obsadeni-avdijivky-utoci-zapadnym-smerom-na-obec-lastockyne/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.