Novinky

CEO postavil AppSumo za 60 dolárov za víkend, čo v roku 2023 prinieslo 80 miliónov dolárov

0 0

Kniha Noaha Kagana”Víkend za milión dolárov„Nejde o rýchle zbohatnutie.

The multimilionár zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti AppSumo, ktorá ponúka softvér na zľavy bude prvý, kto vám povie, že nezbohatol cez noc.

Ale tým, že konal rýchlo a rozhodne, keď si uvedomil, že má v rukách dobrý nápad, dostal sa do pozície úspechu. Kaganovi, ktorý má teraz 41 rokov, trvalo v roku 2010 len niekoľko dní, kým založil AppSumo, spoločnosť, ktorá v minulom roku priniesla príjmy vo výške približne 80 miliónov dolárov.

Kaganov nápad: skopírovať MacHeist, stránku, ktorá ponúka zľavnené softvérové ​​balíky pre používateľov Apple, a sprístupniť podobnú službu pre PC. Kagan poslal e-mail zakladateľovi Imgur, služby na zdieľanie obrázkov populárnej na Reddite, a ponúkol mu, že bude propagovať zľavnenú verziu softvéru výmenou za percento z toho, čo predal.

Potom sa obrátil na zakladajúceho inžiniera Redditu, aby sa spýtal, či by mohol obchod bezplatne inzerovať na stránke.

“Prečo nie?” Kagan si spomína na sluch. “Naši používatelia milujú Imgur. Budú nadšení, keď dostanú zľavu.”

Zaplatil vývojárovi v Pakistane 48 dolárov za vytvorenie webovej stránky s tlačidlom PayPal a minul 12 dolárov za názov domény. Jeden víkend, 60 dolárov dole, a on bol v prevádzke. Zvyšok, ako sa hovorí, je história.

Ak ste ctižiadostivý podnikateľ, možno sa vám podarí zabezpečiť, aby sa história opakovala, hovorí Kagan: „Doslova môžete kopírovať môj model.“

Tu sú tri kroky, ktoré odporúča každému, kto chce začať úspešné podnikanie za 48 hodín.

1. Začnite hneď

Váš prirodzený inštinkt, keď sa chystáte začať podnikať, môže byť naučiť sa čo najviac. Môžete stráviť dni kurzami, čítaním kníh a sledovaním videí na YouTube, aby ste si vybudovali odbornosť. Ale v konečnom dôsledku strácate čas, hovorí Kagan.

“Musíte začať dnes. Nemôžete pokračovať v pozeraní videí,” hovorí.

Čo to znamená? Znamená to, že budete…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/02/12/ceo-built-appsumo-for-60-dollars-in-a-weekend-brought-in-80-million-dollars-in-2023.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.