Novinky

Na MWC 2024 by sa mohli objaviť tieto nové inteligentné hodinky Wear OS

0 0

Kredit: WinFuture
  • Nový únik ukázal špecifikácie, vykreslenie a ceny Xiaomi Watch 2.
  • Očakáva sa, že Xiaomi Watch 2 príde so Snapdragon W5 Plus Gen 1 SoC a Wear OS s aplikáciami Google.
  • Samostatne, Xiaomi potvrdilo predstavenie hodiniek na MWC 2024, o ktorých predpokladáme, že sú odkazom na Xiaomi Watch 2.

Dobré a spoľahlivé možnosti inteligentných hodiniek boli na trhu zriedkavé a nedávny odchod Fossil z vesmíru ich urobí ešte vzácnejšími. Našťastie sa zdá, že aspoň Xiaomi postupuje, aby zaplnilo medzeru na niektorých trhoch. Nový únik naznačuje, že spoločnosť sa pripravuje na uvedenie Xiaomi Watch 2 v Európe, doplnené o Wear OS.

Winfuture zdieľal množstvo informácií o Xiaomi Watch 2. Podľa správy sa očakáva, že Xiaomi Watch 2 prídu s 1,43-palcovým AMOLED displejom s rozlíšením 466 x 466, vždy zapnutým režimom a relatívne veľkým rámom (čo zrejme nie je na prvý pohľad také viditeľné). To, čo by Watch 2 odlišovalo od Watch 2 Pro, je absencia otočného kolieska.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/xiaomi-watch-2-specs-renders-price-leaked-mwc-release-3413535/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.