Novinky

Mimoriadna situácia v žilinskej mestskej časti Bytčica trvá aj naďalej, na cestu je do odvolania zakázaný vstup

0 0

2024-02-12 15:04:01 – (SITA.sk)

Mimoriadna situácia vyhlásená v súvislosti so zosuvom pôdy v žilinskej mestskej časti Bytčica trvá aj naďalej. Rozhodol o tom krízový štáb mesta na pondelkovom predpoludňajšom stretnutí. Informovala o tom Zuzana Ondrášová z komunikačného odboru Mestského úradu v Žiline.

Nadpriemerné dažďové zrážky prispeli k výraznému zosuvu pôdy v časti účelovej poľnej cesty nad diaľničným privádzačom D1 Lietavská Lúčka – Žilina. V dôsledku toho vzniklo riziko deformácie svahu a ďalšieho zosuvu pôdy priamo na privádzač.

„Počas víkendu sa zrealizovali neodkladné opatrenia na zabezpečenie riešenia havarijného stavu daného úseku. Situáciu neustále…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/mimoriadna-situacia-v-zilinskej-mestskej-casti-bytcica-trva-aj-nadalej-na-cestu-je-do-odvolania-zakazany-vstup/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.