Novinky

Blaha: Progresívci sa tvária, že im ide o znásilnené ženy, no neuveríte, akého úchyláka mali na svojom sneme (video)

0 0

2024-02-12 14:12:56 – (SITA.sk)

Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD) priniesol odhalenie, že jedným z hostí na zakladajúcom sneme Progresívneho Slovenska v Žiline v roku 2018 bol bývalý český poslanec Dominik Feri, ktorého súd uznal vinným zo znásilnenia a bol odsúdený na tri roky väzenia.

„Progresívne Slovensko fakt nemá svoje dni. Najskôr trpáci nevedia narátať do 30, potom ten ich Hellebrandt nepovie, že má nákazlivú chorobu a ohrozí zdravotníckych pracovníkov v nemocnici, a teraz sa PS-kári tvária, že sa vrhli do boja proti znásilňovaniu žien. Ešte aj oranžové tričká si v parlamente natiahli,“ hovorí v úvode svojho videa Blaha.

Dominik Feri na sneme PS

Blaha následne uverejnil závažné zistenie v súvislosti s progresívcami. „V roku 2018 malo…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/blaha-progresivci-sa-tvaria-ze-im-ide-o-znasilnene-zeny-no-neuverite-akeho-uchylaka-mali-na-svojom-sneme-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.