Novinky

Rusko prestalo používať útoky „ľudskými vlnami“, do bojov v Avdijivke nasadzuje malé skupiny podporované letectvom

0 0

2024-02-12 15:00:06 – (SITA.sk)

Rusko pri Avdijivke prestalo používať svoje neslávne známe útoky „ľudskými vlnami“ a namiesto toho nasadzuje malé útočné skupiny, ktoré podporuje letectvo, aby testovali ukrajinskú obranu. Uviedol to v pondelok veliteľ ukrajinskej 47. samostatnej mechanizovanej brigády Dmytro Riumšyn. Informuje o tom web Kyiv Independent.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ukrajinské sily počas uplynulého dňa odrazili 23 ruských útokov proti Avdijivke, informoval v pondelok generálny štáb ozbrojených síl Ukrajiny. Podľa minulotýždňovej správy britského ministerstva obrany ruské jednotky pokračujú v útokoch na juhovýchodných okrajoch Avdijivky, kde…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusko-prestalo-pouzivat-utoky-ludskymi-vlnami-do-bojov-v-avdijivke-nasadzuje-male-skupiny-podporovane-letectvom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.