Novinky

Študentské domovy a zariadenia sociálnych služieb budú mať nárok na lacnejšie teplo

0 0

2024-01-18 17:00:27 – (SITA.sk)

  • aktualizované 18. januára, 18:00

Od januára 2024 môžu zariadenia sociálnych služieb a študentské domovy získať lacnejšie teplo. Nariadenie vlády SR, ktorým sa ustanovuje maximálna cena za regulovanú dodávku tepla pre vybraných koncových odberateľov, bolo na návrh Ministerstva hospodárstva SR (MH) rozšírené o zariadenia sociálnych služieb zapísané do registra sociálnych služieb, zariadenia sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a o študentské domovy.

Nárok na regulovanú cenu tepla

Rezort hospodárstva vyzýva týchto zraniteľných odberateľov tepla, aby čo najskôr kontaktovali svojho dodávateľa a…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/venergetike/studentske-domovy-a-zariadenia-socialnych-sluzieb-budu-mat-narok-na-lacnejsie-teplo/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.