Novinky

Pellegrini by tesne vyhral prvé kolo prezidentských volieb, ukázal prieskum

0 0

2024-01-19 06:11:53 – (SITA.sk)

Ak by sa prezidentské voľby konali v januári, zvíťazil by predseda parlamentu Peter Pellegrini so ziskom 40,6 percenta hlasov. Vyplýva to z prieskumu agentúry AKO, ktorý zverejnila televízia Joj v relácii Na hrane.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024

Pellegrini by tak postúpil do druhého kola volieb spolu s exministrom zahraničia Ivanom Korčokom. Toho by podporilo 37,7 percenta respondentov.

Na treťom mieste by sa umiestnil bývalý sudca Štefan Harabin so ziskom osem percent hlasov. Nasledoval by ďalší exminister zahraničia Ján Kubiš (3,1 percenta), predseda strany Aliancia Krisztián Forró (2,4 percenta) a šéf SNS Andrej Danko (1,5 percenta)….


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegrini-by-tesne-vyhral-prve-kolo-prezidentskych-volieb-ukazal-prieskum/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.