Novinky

Primetime Emmy ovládol seriál Boj o moc, udeľovanie cien si užili aj tvorcovia komediálneho Medveďa (foto)

0 0

2024-01-16 08:55:37 – (SITA.sk)

Sošky pre najlepšie seriály si počas nočného 75. ročníka udeľovania televíznych cien Primetime Emmy rozdelili Boj o moc (2018 – 2023), Medveď (2022) a Beef (2023). Ceny, ktorých víťazi mali byť známi ešte vlani, rozdali so štvormesačným omeškaním, pod čo sa podpísali minuloročné štrajky scenáristov a hercov.

Boj o moc si na konto pripísal svoju tretiu trofej pre najlepší dramatický seriál. Ďalšie sošky pre seriál získali Kieran Culkin pre najlepšieho herca, Sarah Snook pre najlepšiu herečku, Matthew Macfadyen za herecký výkon vo vedľajšej úlohe, Jesse Armstrong za scenár a Mark Mylod za réžiu.

Najlepší komediálny seriál

Medveďa vyhlásili za najlepší komediálny seriál a Primetime Emmy pre najlepšieho herca v hlavnej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/primetime-emmy-ovladol-serial-boj-o-moc-udelovanie-cien-si-uzili-aj-tvorcovia-komedialneho-medveda-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.