Novinky

Ďalším projektom Meta je umelá všeobecná inteligencia s otvoreným zdrojom

0 0

Kredit: Edgar Cervantes / Android Authority
  • Mark Zuckerberg na Instagrame prezradil, že Meta pracuje na umelej všeobecnej inteligencii.
  • Dva výskumné tímy AI spoločnosti Meta sa spojili, aby vyvinuli AGI.
  • Hlavný vedec Meta nedávno vyjadril skepsu, že AGI príde v dohľadnej dobe.

Zatiaľ čo iné spoločnosti sa zameriavajú na konverzačnú AI, zdá sa, že Meta má na mysli niektoré vyššie ambície. Gigant sociálnych médií údajne pracuje na umelej všeobecnej inteligencii (AGI).

V Instagram Reel zverejnenom dnes generálny riaditeľ spoločnosti Meta Mark Zuckerberg prezradil, že jeho spoločnosť momentálne pracuje na AGI. Tento konkrétny typ AI sa často označuje ako AI na ľudskej úrovni. Dva z výskumných tímov spoločnosti AI – FAIR a GenAI – sa spojili, aby vyvinuli AGI a urobili z neho open source.Zdroj: https://www.androidauthority.com/meta-ai-open-source-3405127/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.