Novinky

Žiaden boj nie je prehratý, kým ho sami nevzdáme. Odkázal Kiska na protivládnom proteste v Poprade (video+foto)

0 0

2024-01-18 19:35:41 – (SITA.sk)

Žiaden boj nie je prehratý, kým ho my sami nevzdáme. Aj s týmito slovami vo štvrtok vystúpil na občianskom proteste v Poprade bývalý prezident Andrej Kiska. Prítomných okrem iného vyzval povedať ‚nie‘ novele trestného zákona.

„Nebudeme ticho“

Kým pred týždňom sa v Poprade zišlo približne 400 protestujúcich, vo štvrtok ich bolo odhadom podľa organizátorov asi 900.

Námestím v centre mesta sa tak opäť ozývali pokriky ako „Nebudeme ticho“, „My sme tu doma“ či „Zastavme ich“. Na pódiu okrem Kisku vystúpil aj popradský hudobník, jedna z organizátoriek či študentka gymnázia.

Niekdajší prezident štvrtok na proteste v Poprade…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ziaden-boj-nie-je-prehraty-kym-ho-sami-nevzdame-odkazal-kiska-v-poprade-na-protivladnom-proteste-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.