Novinky

Amazon čelí vnútornému konfliktu, keďže funguje na platenej verzii Alexa

0 0

Kredit: Edgar Cervantes / Android Authority
  • Amazon pracuje na platenej, vylepšenej verzii Alexa s názvom „Alexa Plus“.
  • Amazon údajne nie je spokojný s výkonom Alexa Plus.
  • Rozvoj predplatiteľskej služby vytvoril vnútornú politiku, niektorí dokonca spochybňovali predpoklad spoplatnenia Alexa.

Minulý rok Amazon oznámil, že použije AI, aby Alexa bola viac konverzačná pri odpovedaní na príkazy. Amazon údajne plánuje urobiť z novej a vylepšenej Alexa službu založenú na predplatnom. Hovorí sa však, že vývoj bol skalnatý a spoločnosť bojuje sama so sebou.

Amazon v súčasnosti pracuje na vylepšenej verzii Alexa, ktorá využíva nový model veľkého jazyka (LLM), aby bol hlasový asistent viac konverzačný a osobný. Táto vylepšená Alexa sa spustí ako platené predplatné a bude sa nazývať „Alexa Plus“ podľa správy z Business Insider.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/alexa-plus-issues-3405062/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.