Novinky

Voľby by vyhral Smer-SD, do parlamentu by sa vrátila Republika a tesne by prešli aj matovičovci

0 0

2024-01-18 21:50:57 – (SITA.sk)

Ak by sa parlamentné voľby konali v januári, zvíťazila by strana Smer-SD so ziskom 22,1 percenta hlasov. Vyplýva to z prieskumu agentúry AKO, ktorý zverejnila televízia Joj v relácii Na hrane. Podľa prieskumu by sa do parlamentu dostalo celkom osem politických subjektov.

KDH na štvrtej priečke

Na druhom mieste by sa umiestnilo Progresívne Slovensko, ktoré by podporilo 19,9 percenta opýtaných a tretí by skončil Hlas-SD, ktorý by získal 14,3 percenta hlasov.

Na štvrtom mieste by skončilo KDH s podporou na úrovni 8,7 percenta respondentov. Do parlamentu by sa tesne prebojovala aj koalícia strán Slovensko-Kresťanská únia-Za ľudí, ktorý by získala rovných…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/volby-by-vyhral-smer-sd-do-parlamentu-by-sa-vratila-republika-a-tesne-by-presli-aj-matovicovci/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.