Novinky

V Berlíne spolu s farmármi protestujú aj nákladní dopravcovia, nesúhlasia so zvýšeným mýtom

0 0

2024-01-18 20:15:14 – (SITA.sk)

Nemeckí nákladní dopravcovia začali vo štvrtok v Berlíne s protestom, ktorý je okrem iného zameraný proti vládnemu plánu zvýšenia mýta.

Blokovali prístup na diaľnicu

Miestne orgány varovali vodičov pred narušením dopravy na niektorých uliciach v centre mesta. Kamionisti so svojimi vozidlami prišli do metropoly z celého Nemecka, pričom podľa údajov polície sa zaregistrovalo 1 500 účastníkov. Informuje o tom regionálny vysielateľ rbb.

Vodiči v nákladnej doprave spolu s farmármi, ktorí tiež protestujú, vo štvrtok blokovali prístupové cesty na diaľnicu A15, ktorá spája hlavné mesto s poľskou hranicou.

Lepšia infraštruktúra

Na programe…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/v-berline-spolu-s-farmarmi-protestuju-aj-nakladni-dopravcovia-nesuhlasia-so-zvysenym-mytom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.