Novinky

Mimoriadne opatrenia pre strategické investície podľa Ráža výrazne skrátia ich povoľovanie

0 0

2024-01-18 18:31:17 – (SITA.sk)

Návrh zákona o mimoriadnych opatreniach pre strategické investície je potrebný na zrýchlenie ich prípravy, povoľovania a realizácie.

Minister dopravy Jozef Ráž (nominant Smeru-SD) obhajuje potrebu tohto zákona neschopnosťou dostavať strategické investície a niektoré podstatné úseky diaľnic.

„Na Slovensku sme sa dostali do situácie, kedy viacero stavieb nevieme povoliť, tým pádom ich nevieme začať,“ upozornil s tým, že je to aj dôsledok toho, že preberané európske smernice vylepšujeme výrazne nad ich rámec.

Skrátenie povoľovacích procesov

Tento zákon má podľa ministra dopravy riešiť túto situáciu a výrazne…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/mimoriadne-opatrenia-pre-strategicke-investicie-podla-raza-vyrazne-skratia-ich-povolovanie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.