Novinky

Vojna na Ukrajine pravdepodobne „prehreje“ ruskú ekonomiku, tvrdí britské ministerstvo obrany

0 0

2024-01-18 17:56:34 – (SITA.sk)

Invázia Moskvy na Ukrajinu pravdepodobne „negatívne ovplyvní“ ruskú ekonomiku a spôsobí jej „prehriatie“. Ako referuje web news.sky.com, v najnovšej aktualizácii o vojne na Ukrajine to tvrdí britské ministerstvo obrany.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Najnovšia správa Britov prichádza po tom, čo ruská centrálna banka zvýšila svoju úrokovú sadzbu na úroveň 16 %, čo je piate zvýšenie od júla minulého roka.

Ruská inflácia sa ku koncu minulého roka „zrýchlila“ a predpokladá sa, že takmer zdvojnásobí cieľ banky na rok 2023, prognózuje britské ministerstvo obrany.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vojna-na-ukrajine-pravdepodobne-prehreje-rusku-ekonomiku-tvrdi-britske-ministerstvo-obrany/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.