Novinky

Ďiaľničiari pokračujú v príprave výstavby diaľničného privádzača, termín však stále nie je známy

0 0

2024-01-18 17:43:12 – (SITA.sk)

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) pokračuje v príprave projektu druhej etapy výstavby diaľničného privádzača v úseku od Levoče do Spišskej Novej Vsi.

Potreba aktualizácie

Hoci pôvodnú dokumentáciu dala vypracovať ešte v roku 2016, najnovšie k zmluve s jej zhotoviteľom pribudol dodatok.

Dôvodom bola potreba jej aktualizácie, pričom cena zákazky sa navýšila o 48 percent. Ako pre agentúru SITA vysvetlil Tomáš Ferenčák z oddelenia marketingu a komunikácie NDS, za osem rokov totiž dokumentácia stratila na relevancii pre…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/dialniciari-pokracuju-v-priprave-vystavby-dialnicneho-privadzaca-termin-vsak-stale-nie-je-znamy/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.