Novinky

Vlhová sa už teší na preteky Svetového pohára v Jasnej, ráno pred súťažami bude mať motýle v bruchu (foto)

0 0

2024-01-18 12:31:24 – (SITA.sk)

Slovenskú reprezentantku v zjazdovom lyžovaní Petru Vlhovú čaká počas najbližšieho víkendu vrchol aktuálnej sezóny Svetového pohára. Dvadsaťosemročná Liptáčka totiž bude o body do SP bojovať v domácom prostredí v nízkotatranskom stredisku Jasná pred množstvom svojich priaznivcov. Ona sama už skôr vyhlásila, že preteky v Jasnej budú vrcholom jej súťažného ročníka.

Preteky v Jasnej

„Spokojná budem, keď predvediem svoje jazdy, keď sa budem cítiť dobre a vydám zo seba maximum. Či už to vyjde na pódium alebo víťazstvo, alebo nie, tak to budem musieť akceptovať,“ vyhlásila vo štvrtok počas online tlačovej konferencie s novinármi z celého sveta.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.