Novinky

Neznámy páchateľ láka od ľudí peniaze cez falošný profil ministra Rašiho

0 0

2024-01-18 10:33:58 – (SITA.sk)

Minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Richard Raši upozorňuje na svoj falošný profil na sociálnej sieti Facebook.

Neznámy páchateľ prostredníctvom neho žiada za sprostredkovanie finančnej pomoci poplatok vo výške 470 eur. Podľa ministra ide o nepravdivé a zavádzajúce údaje. Rašiho na túto skutočnosť upozornil jeden z fanúšikov, profil už nahlásil ako falošný. Minister sa zároveň rozhodol podať trestné oznámenie na Generálnej prokuratúre.

„Mám za to, že týmto spôsobom dochádzalo k zasahovaniu do mojich práv na súkromie, zachovanie cti a dobrej povesti. Osoby, ktorým je umožnené…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/neznamy-pachatel-cez-falosny-profil-ministra-rasiho-laka-od-ludi-peniaze/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.