Novinky

Čaputová predniesla podľa Matovičovho hnutia vecné argumenty. Tie však vládu organizovaného zločinu nezastavia (video+foto)

0 0

2024-01-18 14:08:02 – (SITA.sk)

Prezidentka Zuzana Čaputová vo svojom štvrtkovom prejave k pripravovaným zmenám v oblasti trestného práva predniesla vecné argumenty, tie však vládu organizovaného zločinu nezastavia. Uviedol to na štvrtkovej tlačovej besede šéf poslaneckého klubu hnutia Slovensko Michal Šipoš.

„Môžeme konštatovať, že zrušenie špeciálnej prokuratúry a škodlivé zmeny v Trestnom zákone už odsudzuje viacero inštitúcií,“ skonštatoval Šipoš. Spomenul pritom napríklad Európsky parlament alebo Radu prokurátorov SR.

„Pridávajú sa desiatky medzinárodných…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/caputova-predniesla-podla-matovicovho-hnutia-vecne-argumenty-tie-vsak-vladu-organizovaneho-zlocinu-nezastavia-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.