Novinky

Vláda by mala ihneď stiahnuť novelu Trestného zákona, Slovensko inak podľa progresívcov príde o eurofondy

0 0

2024-01-17 14:27:51 – (SITA.sk)

Hnutie Progresívne Slovensko (PS) reaguje na uznesenie Európskeho parlamentu (EP), ktoré kritizuje likvidáciu právneho štátu na Slovensku.

Vládna koalícia na čele s premiérom Robertom Ficom (Smer-SD) by podľa progresívcov mala ihneď stiahnuť novelu Trestného zákona, aby sa predišlo tomu, že Slovensko príde o prostriedky z eurofondov a Plánu obnovy.

Jedno z posledných upozornení

„Toto uznesenie je jedno z posledných upozornení, že ak Slovensko nezatiahne ručnú brzdu a neustúpi od promafiánskeho balíčku, tak Európska komisia začne konať. Je už najvyšší čas sa spamätať a nepripraviť kvôli ochrane zopár Ficových nominantov o peniaze celé Slovensko,“ uviedol v stanovisku PS jeho predseda Michal Šimečka.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vlada-by-mala-ihned-stiahnut-novelu-trestneho-zakona-tvrdia-progresivci-slovensko-inak-pride-o-eurofondy/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.