Novinky

V Baškirsku vypukli nepokoje, silnejú tam výzvy na návrat z vojny, neplatenie daní aj bojkotovanie Putina (video)

0 0

2024-01-17 15:54:34 – (SITA.sk)

Aktivisti v ruskom regióne Baškirsko vyzývajú na bojkot ruského vodcu Vladimira Putina, návrat baškirských vojakov z vojny na Ukrajine a neplatenie daní do federálneho rozpočtu. Ako referuje web dialog.ua, aktivisti sú stúpenci populárneho baškirského predstaviteľa Faiľa Alsynova, ktoré v stredu odsúdili na štyri roky v trestaneckej kolónii.

Výzvy pre občanov

Jeho podporovatelia vyzývajú obyvateľov Baškirskej republiky, aby opustili štátnu službu, s výnimkou orgánov miestnej samosprávy, Od „vlastencov“ tiež žiadajú, aby sa vrátili domov zo „špeciálnej vojenskej operácie“, ako Kremeľ nazýva vojnu na Ukrajine, tiež znížili alebo úplne prestali platiť dane a odložili platby za energie.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-baskirsku-vypukli-nepokoje-silneju-tam-vyzvy-na-navrat-z-vojny-neplatenie-dani-aj-bojkotovanie-putina-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.