Novinky

Uvidíme kamerové zábery z Dankovej autonehody? Podľa prokuratúry nateraz nie, povedali aj dôvod

0 0

2024-01-18 15:58:43 – (SITA.sk)

Nateraz nie je možné zverejniť kamerové záznamy z autonehody podpredsedu parlamentu a predsedu Slovenskej národnej strany Andreja Danka.

Ako ďalej informovala Krajské prokuratúra Bratislava, je to vzhľadom na aktuálny stav vyšetrovania, aby nebol zmarený účel trestného konania.

Je potrebné, aby ich obsah preskúmal a vyhodnotil dozorujúci prokurátor, a to aj v kontexte iných dôkazov,“ uvádza sa v stanovisku.

Šéf národniarov vo štvrtok 12. januára okolo 23:30 i narazil do semaforu v bratislavskej Dúbravke. Po nehode z miesta odišiel. Policajtom Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave, ktorí objasňovali dopravnú nehodu, sa s Dankom podarilo skontaktovať až v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/uvidime-kamerove-zabery-z-dankovej-autonehody-podla-prokuratury-nateraz-nie-povedali-aj-dovod/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.