Novinky

Prezidentka vedie prázdne reči a nevie čo číta, uviedla SNS k jej vystúpeniu v Národnej rade SR (video)

0 0

2024-01-18 14:48:49 – (SITA.sk)

Poslanci Slovenskej národnej strany (SNS) si vo štvrtok v pléne nevypočuli vystúpenie prezidentky Zuzany Čaputovej v Národnej rade SR.

Boj národniarov proti liberálnej mašinérii

Ako uviedli vo svojom stanovisku, prezidentka v pléne ukázala, že vedie prázdne reči, a neraz ani nevie, čo číta.

„Opozíciu spája jediné, a to okydávať slovenskú vládu v Bruseli. Ničiť nás, ponižovať a deptať,“ uvádza SNS. Národniari doplnili, že ich spája to, že chcú zastaviť liberalizmus.

„Ubezpečujeme vás všetkých,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/prezidentka-vedie-prazdne-reci-a-nevie-co-cita-uviedla-sns-k-jej-vystupeniu-v-narodnej-rade-sr-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.