Novinky

Teraz som veriaci, keď existuje posmrtný život

0 0


Suzanne Somers, obľúbená herečka, ktorá hrala vo filmoch Three's Company a Step by Step, zomrela minulý rok po dlhom boji s rakovinou. Mala 74 rokov a zanechala po sebe odkaz smiechu a lásky.

Ale jej takmer 50-ročný manžel Alan Hamel verí, že v skutočnosti nie je preč. V skutočnosti tvrdí, že ho navštívila z „druhej strany“ prostredníctvom série strašidelných udalostí, ku ktorým došlo v ich dome po jej smrti.

Hamel sa podelil o svoj úžasný zážitok v rozhovore pre webovú stránku Strana šiestakde si zaspomínal, ako sa v priebehu jedného dňa odohrali tri mimoriadne kuriózne momenty.

Zvláštnosť začala, povedal, keď sa kolibríkovi podarilo dostať do ich domu a poletoval okolo sídla, až napokon pristál na obrázku jeho a jeho manželky. “Bolo to, ako keby hovorila, som tu, som tu,” povedal.

Ale to bol len začiatok toho, čo neskôr dospel k záveru, že je to správa od jeho zosnulej manželky. Podľa Hamela sa krb v ich dome zrazu „spustil úplne sám“, po čom nasledoval ešte podivnejší zvrat udalostí, keď „zaznela nejaká hudba od Suzanninho obľúbeného skladateľa“.

Trojica kurióznych momentov naňho pochopiteľne hlboko zapôsobila, keď vyhlásil: „Teraz, keď existuje posmrtný život, som veriaci. Som o tom presvedčený.” Pokračoval v teórii, že hoci v okamihu smrti „odhadzujeme svoje telá“, „duša musí niekam ísť a niečo urobiť“.

Hamelov príbeh nie je ojedinelý. Mnoho ľudí, ktorí stratili svojich blízkych, uvádza, že majú znaky alebo synchronicity, vďaka ktorým sa cítia s nimi spojení mimo fyzického sveta.

Niektorí veria, že ide o správy z duchovného sveta, zatiaľ čo iní ich považujú za náhody alebo zbožné želania.

Originál článok: https://anomalien.com/suzanne-somers-widower-im-a-believer-now-that-there-is-an-afterlife/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

O Autorovi

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.