Novinky

Muž vošiel do koľajiska rovno pod prichádzajúci vlak, zrážku neprežil

0 0

2024-01-18 11:20:57 – (SITA.sk)

Policajti bratislavskej železničnej polície vyšetrujú okolnosti tragickej nehody chodca, ktorého zrazil vlak. Udalosť sa stala v stredu 17. januára krátko pred 22:00 v úseku železničnej trate medzi Ústrednou nákladnou stanicou a železničnou stanicou Bratislava – Petržalka.

Podľa polície vošiel 50-ročný muž do koľajiska, pričom rušňovodič vzhľadom k rýchlosti vlaku a krátku vzdialenosť už nedokázal zrážke zabrániť.

Obhliadajúci lekár na mieste skonštatoval smrť. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom vyšetrovania. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/muz-vosiel-do-kolajiska-rovno-pod-prichadzajuci-vlak-zrazku-neprezil/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.