Novinky

Svitko sa v 11. etape Rely Dakar prebojoval na desiatu priečku, Varga figuruje stále na treťom mieste

0 0

2024-01-18 12:50:02 – (SITA.sk)

Prebojoval sa na desiatu priečku

Skúsený slovenský jazdec sa vo štvrtok na medzičasoch pohyboval na začiatku druhej desiatky, no napokon sa prebojoval na desiatu priečku. Za víťazom 11. etapy Rossom Branchom z Botswany zaostal o 15 minút a 47 sekúnd.

Pred Svitkom skončil jeho priamy konkurent v boji o celkovú deviatu pozíciu Čech Martin Michek, no súper na Slováka získal iba 80 sekúnd. V celkovom poradí je Svitko o takmer 50 minút pred Michekom. Celkovú klasifikáciu naďalej vedie Američan Ricky Brabec, ktorý vo štvrtok finišoval druhý s mankom 32 sekúnd na Brancha.

V celkovom…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/svitko-sa-v-11-etape-rely-dakar-prebojoval-na-desiatu-priecku-varga-figuruje-na-tretom-mieste/
© SITA Všetky práva vyhradené.

O Autorovi

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.