Novinky

Demokrati sa pridávajú k výzve prezidentky, aby koalícia novelu Trestného zákona stiahla a začala odbornú diskusia (video)

0 0

2024-01-18 13:06:59 – (SITA.sk)

Najlepším riešením pre Slovensko je stiahnuť novelu Trestného zákona a začať odbornú diskusiu.

Uviedol to bývalý podpredseda Národnej rady SR Juraj Šeliga (Demokrati) s tým, že Demokrati sa pridávajú k výzve prezidentky Zuzany Čaputovej a vyzývajú vládnu koalíciu, aby novelu stiahla a začala normálnu diskusiu.

Demokrati stoja na strane prezidentky

„Pani prezidentka to dnes povedala veľmi jasne, táto novela je vážnym zásahom do trestnej a bezpečnostnej politiky štátu, neexistuje dôvod na rušenie Úradu špeciálnej prokuratúry. Ak bude táto novela prijatá v tomto znení, nebude to pre Slovensko dobré. Naopak, vážne nás ako krajinu poškodí.” povedal Šeliga.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/demokrati-sa-pridavaju-k-vyzve-prezidentky-aby-koalicia-novelu-trestneho-zakona-stiahla-a-zacala-odbornu-diskusia-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.