Novinky

Štýlová práčovňa: Dá sa zariadiť aj v menšom priestore

0 0

2024-01-04 09:19:08 – (SITA.sk)

Súčasťou moderného trendy bývania je štýlová a zároveň funkčná práčovňa. Miestnosť, ktorá je oddelená od obytného priestoru, však zariadením nijako nemusí zaostávať za zvyškom. Dnešné riešenia totiž ponúkajú dizajn a praktickosť v jednom balíčku.

Práčka a dnes už aj sušička sú štandardnou súčasťou vybavenia slovenskej domácnosti. Na rozdiel napríklad od Spojených štátov, kde je hustá sieť verejných práčovní, sa o všetko spojené s bielizňou staráme individuálne.
Pokiaľ to priestor čo len trochu dovoľuje, je ideálnym riešením práčovňa. „Samostatná miestnosť, kde sa bielizeň perie, suší, prípadne skladá či žehlí, je mimoriadne praktická nielen preto, že potom nezasahuje do poriadku a štýlu zvyšku…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vrealitach/stylova-pracovna-da-sa-zariadit-aj-v-mensom-priestore/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.