Novinky

Peking zmierni vízovú povinnosť pre cestujúcich z USA, chce tým podporiť cestovný ruch

0 0

2023-12-31 12:22:43 – (SITA.sk)

Čína zmierni vízové obmedzenia pre osoby prichádzajúce zo Spojených štátov, čo je najnovšia snaha Pekingu o prilákanie zahraničných turistov po opätovnom otvorení hraníc zo začiatku tohto roka.

Zjednodušený postup

Podľa oznámenia, ktoré zverejnilo na internete čínske veľvyslanectvo vo Washingtone, od 1. januára 2024 už americkí turisti nebudú musieť predkladať spiatočné letenky, doklady o rezervácii hotela, cestovné plány ani pozvánky do Číny.

Zjednodušený postup podávania žiadostí má „uľahčiť výmenu osôb medzi Čínou a Spojenými štátmi“, uvádza sa v oznámení.

Tento krok prichádza v čase, keď sa Čína snaží oživiť svoj…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/peking-zmierni-vizovu-povinnost-pre-cestujucich-z-usa-chce-tym-podporit-cestovny-ruch/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.