Novinky

Spoločná večera aj víťazstvo Montrealu s gólom Slafkovského a asistenciou Nemca (video)

0 0

2024-01-18 10:15:20 – (SITA.sk)

Prvý vzájomný zápas dvoch najvyššie draftovaných hráčov do NHL v roku 2022 dopadol lepšie pre Juraja Slafkovského. Jeho Montreal zvíťazil na ľade New Jersey 3:2 a slovenský útočník k tomu prispel jedným gólom. Jeho krajan, kamarát, ale v tomto zápase najmä súper, Šimon Nemec, si pripísal jednu asistenciu, ale aj tri mínusky.

Znamená to, že bol na ľade pri všetkých troch góloch súpera. Zároveň bol druhý najviac vyťažený hráč Devils (21:53 min) a mal aj jeden bodyček a dva zblokované strely súperov. Slafkovský strávil na ľade 17:29 min, okrem gólovej vyslal na bránku súpera ešte jednu strelu, mal plusový bod aj dva bloky.

Šiesty gól v podaní 19-ročného…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/najprv-spolocna-vecera-a-potom-vitazstvo-montrealu-s-golom-slafkovskeho-a-asistenciou-nemca-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

O Autorovi

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.