Novinky

Kresťanskí demokrati vyzývajú Šimkovičovú, aby prestala polarizovať spoločnosť mediálnymi výstupmi

0 0

2024-01-18 10:39:52 – (SITA.sk)

Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) vyzýva ministerku kultúry Martinu Šimkovičovú (nom. SNS), aby prestala polarizovať spoločnosť svojimi mediálnymi výstupmi. Ako uviedol poslanec parlamentu za KDH a člen výboru pre kultúru a médiá Jozef Hajko, so znepokojením vnímajú, ako šéfka rezortu kultúry prezentuje vlastné zámery na oficiálnej facebookovej stránke ministerstva.

„Minister má slúžiť svojmu poslaniu, a to sa vzťahuje na celú oblasť umeleckej činnosti, ktorá spadá pod gesciu ministerstva kultúry. Posledné vyjadrenia vo forme nahratého videa a ankety síce prezentuje ako návrhy na systémové riešenia a zmeny, ktoré financovanie umeleckej činnosti iste potrebuje, ale pripomínajú skôr vyrovnávanie si účtov s istou skupinou…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/krestanski-demokrati-vyzyvaju-simkovicovu-aby-prestala-polarizovat-spolocnost-medialnymi-vystupmi/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.