Novinky

Schwarzeneggera zadržali na mníchovskom letisku, nepreclil luxusné hodinky (foto)

0 0

2024-01-18 09:45:32 – (SITA.sk)

Nemeckí colníci v stredu na mníchovskom letisku na chvíľu zadržali rakúsko-amerického herca a bývalého guvernéra Kalifornie Arnolda Schwarzeneggera. Dôvodom bolo, že do colnej deklarácie nezapísal hodiny Audemars Piguet, ktoré plánoval predať na aukcii a výťažok darovať Schwarzeneggerovej klimatickej iniciatíve.

Za tento nepreclený tovar mu uložili zaplatiť 35-tisíc eur. Táto suma zahŕňa daň vo výške 4-tisíc eur a pokutu 5-tisíc eur. Informuje o tom web The Guardian, ktorý cituje nemecký denník Bild.

Polovica platby v hotovosti

Schwarzenegger údajne chcel zaplatiť svojou kreditnou kartou, ale nemecké colné pravidlá vyžadujú polovicu platby v hotovosti. Colníci vraj bývalého guvernéra Kalifornie sprevádzali do banky, aby si vybral…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/schwarzeneggera-zadrzali-na-mnichovskom-letisku-nepreclil-luxusne-hodinky-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.